Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bigudi görmek

Kahve falında bigudi görmek onlarla bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, etrafındaki insanlara Allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına, işlerinde verimsiz hale geleceğine, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine, bunun ticarette yaşanacak başarıya yansıyacağına, işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında bigudi gördüyseniz:

  • Parasal açılardan da şanslısınız.

Kahve falında saç bigudisi görmek çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine delalet eder.

Kahve falında saça bigudi sarmak sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında bigudi görmek hayatının düzene gireceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına inanılır.