Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında futbol görmek

Kahve falında futbol görmek işinde çok büyük bereket göreceğine, kısmetinizin açılacağına, fal sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, haybeye para ve zaman harcayacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, mutsuz, üzgün ve karamsar olacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında futbol gördüyseniz:

  • Masa üzerinde veya sözde kuvvetli görünen ya da isteksiz veya belli belirsiz planlar yapmak yerine, yol haritanızı hazırlarken ya da oyun planınızı kurarken en ince detaya kadar hesaplamanız gerekiyor.

Kahve falında çok iyi futbol oynamak rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına, bir sebeple çok kötü olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında patlak futbol topu görmek ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ünlü futbolcu olmak kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, kişinin her daim iyi anılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında futbolcuyla evlenmek hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, üzüntülü haberler alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında futbol oynandığını görmek yılmayacağına, herkesin istediği bir kariyeri olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında futbol kalesi görmek uzun bir süre zorluk çekileceğine, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, sorunların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında karda futbol oynamak faydalı şeyler yapacağına, çok daha fazla adım atacağına yorulur.

Kahve falında futbol oynayanları görmek arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine işaret eder.