Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir el görmek

Kahve falında bir el görmek büyük başarıya ulaşılacağına, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ters giden işlerin de düzeleceğine, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, kız çocuğunun olacağına, elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, büyük üzüntüler olacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bir el gördüyseniz:

  • Duygularınız sizi destekliyor.

Kahve falında yabancı kadının elini tutmak günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine ve yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine ve büyük üzüntüler yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eline toplu iğne battığını görmek hayırlı günler yaşayacağına, emrinde insan çalıştıracağına yorulur.

Kahve falında ellerinin yandığını görmek ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, projenin gerçekleştirileceğine işaret eder.

Kahve falında el öpeni görmek yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, dinen sakıncalı bir iş işlediğine alamet eder.

Kahve falında kardeşinin elini öpmek akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının elinin kanadığını görmek dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, fal sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine delalet eder.

Kahve falında kaynanasının elini öpmek işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına inanılır.

Kahve falında elleri kına görmek onlardan iyilik ve yardım göreceğine, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.