Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında doğalgaz görmek

Kahve falında doğalgaz görmek elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine ve iş arkadaşlarından destek görmediği için onlarla arasının açılacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, üzerindeki kötü imajı sileceğine, kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine, tabiri caizse can bulacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında doğalgaz gördüyseniz:

  • Yeni ilgi alanları edinebilir, yeni eğitimlere başlayabilirsiniz.

Kahve falında doğalgaz görmek verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, insanlarla tartışacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine rivayet eder.

Kahve falında doğalgaz kaçağı görmek yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine yorulur.

Kahve falında doğalgaz sobası görmek gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında doğal hortum görmek anne babayla ters düşüleceğine, yaptığı işlerden çok para kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında doğal afetleri görmek üzüntülü bir duygu haline bürüneceğine, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında doğal kaynak suyu görmek ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına inanılır.

Kahve falında doğalgaz patlaması görmek çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, falı kapatan kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, çok büyük destek vereceğine, bol nimete kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında doğal taş görmek kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, üstünlük elde edeceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına yorulmaktadır.