Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında badana görmek

Kahve falında badana görmek bir sebeple hiç olmadığı kadar zor durumlara düşeceğine, insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine, gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine, kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında badana gördüyseniz:

  • Kararsız kaldığınız konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Kahve falında tavanı badana yapmak yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine inanılır.

Kahve falında duvar badana yapmak elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına ve bu kişiyi çok mutlu edeceğine, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sarı renk badana yapmak ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına delalet eder.

Kahve falında badanacı görmek çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine, büyük adımlar atılacağına delalettir.

Kahve falında sarı badana yapmak yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, üzerinde kafa yoracağına alamet eder.

Kahve falında evi badana yaptırmak başarısız ve mutsuz olacağına, sorunlarını bu sayede bitireceğine inanılır.

Kahve falında evinin badana yapıldığını görmek iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine yorulur.

Kahve falında boya badana yapmak büyük maddi zararlara uğrayacağına, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına delalettir.