Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında general elbisesi giymek

Kahve falında general elbisesi giymek sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, rahat edeceğine, duaların kabul göreceğine, onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, bu atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına delalettir.

Kahve falında general elbisesi giymek gördüyseniz:

  • Bazı konularda olaylar aydınlanmaya veya elinize yeni bilgiler gelmeye başlıyor olabilir.

Kahve falında general elbisesi giymek iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, tartışmalar yaşanıp aile huzurunun tamamen bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında general görmek çok büyük kısmetler kazanacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine ve zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına delalet eder.

Kahve falında sivil general görmek gönlünün ferahlayacağına, aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında general olmak güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine tabir olunur.

Kahve falında kendini general görmek çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, borçların ödeneceğine, yaradanın kulunun yalvarışına kulak vereceğine tabir olunur.

Kahve falında generalle konuşmak iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına delalet eder.

Kahve falında dar elbise giymek kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine, çok büyük zararlar edeceğine yorulur.

Kahve falında başka birinin kırmızı elbise giydiğini görmek maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, maddi olarak çok rahat olunacağına rivayet eder.