Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mutlu olmak

Kahve falında mutlu olmak sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine ve tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine delalettir.

Kahve falında mutlu olmak gördüyseniz:

  • Duygusal iniş çıkışlarınızın görünür olmamasına dikkat etmelisiniz.

Kahve falında evlenip mutlu olduğunu görmek işinde en iyisi olacağına, kazancın düşeceğine ve sıkıntılı günler yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında sevdiğinle mutlu olduğunu görmek yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yakınını mutlu görmek sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine ve sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kardeşini mutlu görmek ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında birisiyle mutlu olduğunu görmek daha iyi yerlere geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine işaret eder.

Kahve falında mutlu olmak sevinmek düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına delalet eder.

Kahve falında ölünün mutlu olduğunu görmek sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, sahip olduğu mal varlığını kaybederken, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Kahve falında sevgilisiyle mutlu olmak işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına işaret etmektedir.