Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kavak görmek

Kahve falında kavak görmek ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına ve var olan borçlarının kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, hastalıklarının biteceğine, borçlarının da kapanacağına, zorlukların aşılacağına, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, fal sahibini savunanların ise çok sevineceğine, gönül gözüyle olan biteni değerlendiren fal sahibinin kendisi için en doğru olanı yapacağına, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kavak gördüyseniz:

  • Yarım bıraktığınız işleri veya hedefleri hatırlayabilirsiniz.

Kahve falında kavak görmek karşısına kötü insanlar çıkacağına, barış için adım atacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kavak ağacı yaprağı görmek endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına alamet eder.

Kahve falında kavak ağacının kesildiğini görmek mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına tabir olunur.

Kahve falında kavak ağacı kesmek elde edilen nasibin artacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine alamet eder.

Kahve falında kavaklık görmek gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine delalet eder.

Kahve falında kavak odunu görmek sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uzun kavak ağacı görmek sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna işaret eder.

Kahve falında kavak ağacı sulamak kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına yorulmaktadır.