Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evin önünde çukur görmek

Kahve falında evin önünde çukur görmek galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, ticaretinin hızlanacağına, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine, maddi açıdan zarar verecek ve sonrasında insanlar arasındaki saygınlığı zedeleyecek bir sorun yaşanacağına, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına yorulur.

Kahve falında evin önünde çukur gördüyseniz:

  • İnsanlarla iletişim kurarken, aslında iyi niyetli olmanıza rağmen, tuhaf yollardan ilerleyebilir veya hoşlarına gitmesi zor kelimelerle diyalog kurma çabasında olabilirsiniz.

Kahve falında evinin önünde çukur görmek hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına tabir olunur.

Kahve falında evin önünde çukur görmek sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına delalettir.

Kahve falında evin içinde çukur kazmak sorunların çözüleceğine ve hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında evinde çukur görmek zahmet verecek işlerin sona ereceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına işarettir.

Kahve falında evin içinde çukur görmek kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına, sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evin önünde yılan görmek imza ve söz yetkisi edineceğine, donatacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evin önünde asker görmek fal sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine delalettir.

Kahve falında evin önünde bayrak görmek kendini dinine daha fazla vereceğine, öz güven kazanacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine alamet eder.