Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında subay görmek

Kahve falında subay görmek vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında subay gördüyseniz:

  • Kontrol altına almak yerine diğerlerinin yaptıklarını incelemenizde fayda var.

Kahve falında subay olduğunu görmek maddi ve manevi olarak yıkılacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine delalet eder.

Kahve falında denizci subayı görmek sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına, hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına inanılır.

Kahve falında kendini subay görmek kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında denizci subay görmek olumsuz olaylar yaşayacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında subay görmek hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine ve bu sayede kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına, mutluluk dolu haberler alınacağına inanılır.

Kahve falında bayan subay görmek günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine, hayallerinin de yarım kalacağına rivayet eder.

Kahve falında deniz subayları görmek şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine ve zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında subay elbisesi giymek büyük atılımlar gerçekleştireceğine, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine tabir olunur.