Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş kadın görmek

Kahve falında ölmüş kadın görmek ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine rivayet eder.

Kahve falında ölmüş kadın gördüyseniz:

  • İstediğiniz insana tam olarak sahip olmanız mümkündür.

Kahve falında kadın baldırı görmek insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine yorulur.

Kahve falında kadınlarla tanışmak işlerinin daha kötüye gideceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine rivayet eder.

Kahve falında atın üstünde kadın görmek elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine, ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında kadını aldatmak elinin bollaşacağına, rahat edeceğine, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kadınların ağladığını görmek hayal edilen herşeye kavuşacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine delalet eder.

Kahve falında kocasının başka kadınla ilişkiye girdiğini görmek bir sebeple çok zor günler geçireceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına alamet eder.

Kahve falında kadına arkadan sarılmak güzel günlerinin geride kalacağına, bazen istemediği şeyler yapacağına işarettir.

Kahve falında tanıdık bir kadına sarılmak herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına ve adından başarıları ile söz ettireceğine, maddi olanakların hesapta olmayan nedenlerden dolayı tükenmeye başlayacağına tabir olunur.