Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evde keçi görmek

Kahve falında evde keçi görmek çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine, içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, ferahlayacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında evde keçi gördüyseniz:

  • Ters bir tutum içine girmeniz zararlı çıkmanıza veya üzülmenize neden olabilir.

Kahve falında evde keçi görmek yapılan işin karşılığının alınamayacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah keçi yavrusu görmek geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına inanılır.

Kahve falında elik keçi görmek uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine alamet eder.

Kahve falında beyaz koyun ve keçi görmek yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında keçi beslediğini görmek çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, manevi mutluluğu tadacağına delalet etmektedir.

Kahve falında koşan keçi görmek keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına işaret eder.

Kahve falında keçi sağmak ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında koyun ve keçi sağmak bazı konser etkinliklerine katılacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine alamet eder.