Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında polise görmek

Kahve falında polise görmek aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına, sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine işaret eder.

Kahve falında polise gördüyseniz:

  • İnsanlarla genel bir anlaşmazlığınız olabilir.

Kahve falında iki polis görmek hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında polise ihbarda bulunmak rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında birini polis kıyafetiyle görmek insanlar tarafından tanınacağına, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında arabayla polisten kaçmak ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin polis olduğunu görmek bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında polis yeleği giymek işlerin yoluna gireceğine, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına tabir olunur.

Kahve falında polise ateş etmek çok büyük miktarda kazanç getireceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına yorulur.

Kahve falında polise yardım etmek güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, talihinizin artacağına işaret etmektedir.