Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşyalarını başkasına vermek

Kahve falında eşyalarını başkasına vermek büyük kazanç elde edileceğine, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, onlar tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, uzun süre doktor kontrolü altında kalarak, diyet yapmak, ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına yorulur.

Kahve falında eşyalarını başkasına vermek gördüyseniz:

  • O konuda inadı bırakın.

Kahve falında eşyaların çöpte görmek eğlenceli ortamlara gireceğine, insanların yolunu aydınlatacağına yorulur.

Kahve falında evdeki eşyaların dağıldığını görmek elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, kişinin bir süre zorluk çekeceğine delalet eder.

Kahve falında güzel eşyalar görmek iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cam süs eşyası görmek büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine rivayet eder.

Kahve falında eski eşyaları çöpe atmak zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir eşyayı unutmak etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, huzur ve şifa bulacağına yorulur.

Kahve falında çok eşya görmek kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına, sorunların üstüste geleceğine alamet eder.

Kahve falında başkasının kayıp eşyasını bulmak bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine ve yaşanan durumların büyük acılara sebep olacağına alamet eder.