Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen kaynana görmek

Kahve falında ölen kaynana görmek endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, aileyle iş yapmayacağına, lüks şekilde yaşayacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına, patron koltuğunda oturacağına rivayet eder.

Kahve falında ölen kaynana gördüyseniz:

  • Doğru kullanmalısınız.

Kahve falında eski kaynanasını görmek yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına delalettir.

Kahve falında kaynananın hasta olduğunu görmek kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına inanılır.

Kahve falında kaynana ve kayınbaba görmek sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine yorulur.

Kahve falında ölmüş kaynanadan para almak yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına, çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine alamet eder.

Kahve falında kaynana ve baldız görmek emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına yorulur.

Kahve falında kaynanayı yıkamak işlerin düzeleceğine ve parasal olarak çok iyi olunacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında kaynanayı yatakta görmek tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına alamet eder.

Kahve falında ölmüş kaynanasını canlı görmek parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine işarettir.