Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında esmer görmek

Kahve falında esmer görmek insanlara olan güvenin artacağına, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, kendini yiyip bitireceğine, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, partneri ile çok zararlı bir ortama gireceğine, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, makamının ve ününün artacağına, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine delalettir.

Kahve falında esmer gördüyseniz:

  • Problemler yaşayabilirsiniz.

Kahve falında esmer şeker görmek kendi işini kurup başına geçeceğine, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında esmer kadın görmek o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına, hayatındaki fırtınaların durulacağına tabir olunur.

Kahve falında esmer erkek çocuğu görmek sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz birini esmer görmek toparlanmasının da uzun süreceğine, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında esmer ekmek almak daha çok kazanç elde edeceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kendini esmer görmek eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve zengin olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında esmer birini görmek sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, moralinin düzeleceğine, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına alamet eder.

Kahve falında esmer erkek görmek huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına inanılır.