Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mısır patlatmak

Kahve falında mısır patlatmak daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine ve aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, onun istediği yoldan gideceğine, kucaklaşacağına tabir olunur.

Kahve falında mısır patlatmak gördüyseniz:

  • Çelişkili durumlar ya da iniş çıkışlı hareketleri olan kişiler söz konusu olabilir.

Kahve falında patlatılmış mısır görmek elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına ve rahat edileceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına işarettir.

Kahve falında mısır patlaması görmek işlerin çığırından çıkacağına, bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine alamet eder.

Kahve falında yanmış patlamış mısır görmek girilen işlerde şansın yüksek olacağına, mevki kaybına uğrayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında patlamış mısır yediğini görmek bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, eşlerin muhabbetinin artacağına inanılır.

Kahve falında patlamış mısır görmek işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine işarettir.

Kahve falında patlamış mısır yemek hayırlı adımlar atacağına, işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına inanılır.

Kahve falında patlamış mısır yemek görmek uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, bolluk ve bereketin artacağına alamet eder.

Kahve falında mısır patlatmak Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına, maddi olarak zayıflayacağına, geri plana düşeceğine rivayet etmektedir.