Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında lokum görmek

Kahve falında lokum görmek daha iyi yaşam şartlarına sahip olacağına, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, işlerinin gelişme göstereceğine, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, onu başarıya, çıkış yoluna ve kurtuluşa götürecek yardımsever, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına alamet eder.

Kahve falında lokum gördüyseniz:

  • Her tür engeli aşabilecek şansınız var.

Kahve falında lokum yediğini görmek sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, işlerin artacağına delalet eder.

Kahve falında lokum ve ceviz görmek hastalıkların da kalıcı olmayacağına, bazı kayıplar olabileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında fındıklı lokum yediğini görmek maddi açıdan zarar edileceğine, işlerin büyük başarılar getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında lokum toplamak ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına, büyük bir rahatsızlıkla boğuşacağına işarettir.

Kahve falında ballı lokum görmek mal ve para sahibi olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında çeşitli lokum görmek hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, bugüne kadar beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında okunmuş lokum yemek çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında lokum dağıtan birini görmek aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına yorulur.