Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüksek yerlerde olmak

Kahve falında yüksek yerlerde olmak yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, olumsuzluklarla dolu bir dönem içinde olacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına inanılır.

Kahve falında yüksek yerlerde olmak gördüyseniz:

  • Gerçekçi olmamanız, size maddi veya manevi bedeller ödetebilecek macera veya arkadaşlıklara eğilim duymanıza neden olabilir.

Kahve falında yüksek yerlerde olmak kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında yüksek yere çıkmak kazancından başkalarına da vereceğine, ağız tadının da hep yerinde kalacağına işarettir.

Kahve falında yüksek yere oturmak bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, tüm parasını kaybedeceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Kahve falında çok yüksek bir yere çıkmak geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, saygı göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yüksek bir yere tutunmak çok büyük mutluluk yaşayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yüksek bi yere tırmanmak sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, günlerinin güzelleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında yüksek bir yere çıkmaya çalışmak elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, bir sebeple fal sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına inanılır.

Kahve falında yüksek bir yere bakmak uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine alamet eder.