Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çatıya görmek

Kahve falında çatıya görmek düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, geçireceği bir kaza sonucu ufak bir sakatlanma yaşayacağına, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çatıya gördüyseniz:

  • Alışılmadık bir yerden gelecek davetler, teklifler ya da öneriler istediğiniz veya yapmak istediğiniz bazı şeyler üzerinde ilginç bir etki yaratabilir.

Kahve falında çatışma görmek kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında çatının görmek kısmetinin açık olacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine yorulur.

Kahve falında çatıştığını görmek gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına, sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında ev çatısı onarmak işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, elini eteğini her şeyden çekeceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında yüksek çatıda olmak maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evin çatısında oturmak kişinin içinde bulunduğu durumun ve yaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını da sarsacağına, hatırı sayılır bir maddi varlığa sahip olunacağını ve dünyadaki her zevkten tadılacağını, sağlıklı, neşe dolu günler geçirileceğini müjdelediği gibi, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına alamet eder.

Kahve falında çatıdan kaçmak kişinin hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, güçlendikçe güçleneceğine işaret eder.

Kahve falında ev çatısı tamir etmek işlerinde çok başarılı olacağına, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına işaret etmektedir.