Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında serpme görmek

Kahve falında serpme görmek anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, zor zamanlar geçirileceğine, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, fal sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine işaret eder.

Kahve falında serpme gördüyseniz:

  • Güzel haberler alarak sevinebilirsiniz.

Kahve falında serme ekmeği görmek çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında üzerine su serpildiğini görmek yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine ve bu sayede çevresinin de hep kalabalık olacağına inanılır.

Kahve falında serkan görmek çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına delalettir.

Kahve falında serkan ismini duymak kul hakkına girmeyeceğine, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında serpmeyle balık tutmak iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tuz serptiğini görmek umutlarının kendisine hayır getireceğine, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına işaret etmektedir.

Kahve falında serpme görmek karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında serpme atmak hırpalanacağına, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına yorulur.