Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında balığa su katmak

Kahve falında balığa su katmak çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, kötü haberler alacağına, dertlerinin sonunun geleceğine, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, zor günlerin biteceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, işlerinin aksayacağına delalet eder.

Kahve falında balığa su katmak gördüyseniz:

  • Bilmeniz gereken şey şudurBu fırsatlar karşınıza çıkacaklar.

Kahve falında balığa su katmak yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Kahve falında pişmiş aşa su katmak böylece daha büyük adımlar atılacağına, işlerin yoluna gireceğine, yokluk ve fakirlik göreceğine yorulur.

Kahve falında yemeğe su katmak sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine, sıkıntıların ve stresin son bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında süte su katmak dinen sakıncalı bir iş işlediğine, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine yorulur.

Kahve falında un katmak orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çaya şeker katmak içinden çıkılmaz bir hal alacağına, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine yorulur.

Kahve falında sarımsak katmak çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine işaret eder.

Kahve falında yemeğe şeker katmak beklediği kazancın aksine elindeki parayı da bu iş için harcayarak, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, fikirlerinin çatışacağına ve bu kimselerle muhabbetinin biteceğine rivayet etmektedir.