Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boş at görmek

Kahve falında boş at görmek yeni bir karar alma sürecine girileceğine, çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, zenginlik elde edeceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, dertlerin günden güne artacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine delalettir.

Kahve falında boş at gördüyseniz:

  • Haberin kaynağına ulaşmadan, ikinci ağızdan diyaloglara dayalı ya da kulaktan dolma haberlere bağlı kararlar almamalı, tepkiler vermemelisiniz.

Kahve falında boş at görmek sıkıntı çektiği konularda sevdiği kişilerden yardım alarak işlerini yoluna sokacağına, zaman içinde daha güzel günler göreceğine tabir olunur.

Kahve falında kendini boş evde görmek saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, böylece hayata yeniden sarılacağına rivayet eder.

Kahve falında boş arsa görmek kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, uğursuzlukların yakasını bırakmayacağına inanılır.

Kahve falında boş yatak odası görmek kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına delalettir.

Kahve falında boş bakır kazan görmek hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine delalettir.

Kahve falında içi boş havuz görmek kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine tabir olunur.

Kahve falında boş sokak görmek kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında boş cam tabak görmek tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına işarettir.