Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sınava geç kaldığını görmek

Kahve falında sınava geç kaldığını görmek sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, tövbelerinin Allah katında karşılık göreceğine, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, sıkıntılarını aşacağına, rızık eksikliği yaşayacağına, ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine, eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine rivayet eder.

Kahve falında sınava geç kaldığını gördüyseniz:

  • Değiştiremeyeceğiniz durumlar için üzülerek veya öfkelenerek zaman kaybetmemelisiniz.

Kahve falında üniversite sınavına geç kalmak sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına inanılır.

Kahve falında sınav geç kalmak böylece kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan da kurtulacağına, olmadık bir sebepten ötürü sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında sınava geç kaldığını görmek bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine inanılır.

Kahve falında sınava geç kalmak ve girememek belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine, bir sebeple zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına delalettir.

Kahve falında sınava geç kalmak iş hayatında yeni bir dönem açılacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına alamet eder.

Kahve falında sınava geç girmek yaşanan ayrılıkların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, karamsar ve umutsuz olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sınavdan geçtiğini görmek içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren fal sahibinin amacına ulaşacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Kahve falında sınavı geçtiğini görmek onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına yorulmaktadır.