Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şeytana görmek

Kahve falında şeytana görmek büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, hak yolunu tutacağına, kendisi ile baş başa kalacağına, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, insanlar tarafından tanınacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, şansın ve bahtın da açılacağına inanılır.

Kahve falında şeytana gördüyseniz:

  • Sunabileceğiniz veya göstermek istediğiniz şeyler var.

Kahve falında şeytanın içine girmesini görmek eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında şeytandan görmek hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına alamet eder.

Kahve falında bebek kılığına girmiş şeytan görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına yorulur.

Kahve falında şeytandan hamile kalmak zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına ve fakirleşeceğine, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine inanılır.

Kahve falında şeytandan bir şey almak çok zor dönemlerin geçirileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına yorulur.

Kahve falında insan görünümünde şeytan görmek kendisini takdir edenlerin de, çekemeyenlerin de çoğalacağına, duygularının karşılıklı olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında şeytana dua okumak boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine ve ileride kendisi gibi herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine işaret eder.

Kahve falında şeytandan kaçmak sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.