Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen babasından bir şey almak

Kahve falında ölen babasından bir şey almak rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, Allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına, her zaman şükür içinde olacağına, kendi işinin sahibi olunacağına, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında ölen babasından bir şey almak gördüyseniz:

  • Memnuniyetsizlik gözlenebilir.

Kahve falında babanın şeyini görmek falı kapatan kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına alamet eder.

Kahve falında ölmüş babaya bir şey vermek maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, bu yüzden zorluklara düşüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş babasına bir şey vermek bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine işaret eder.

Kahve falında ölmüş babasından bir şey almak çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, yardım edilen kişilerin ihanetle cevap vereceklerine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölen babasından bir şey almak hedeflerine ulaşacağına, para sıkıntısına düşmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bir şeyler unutmak huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine, sorunlarının sona ereceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına inanılır.

Kahve falında bir şeye ulaşamamak iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, başarı için fırsatların artacağına yorulur.

Kahve falında yeşil şeyler görmek kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine rivayet etmektedir.