Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çıt çıt saç görmek

Kahve falında çıt çıt saç görmek aydınlığa çıkılacağına, hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, tartışmaların sona ereceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, eski sosyal hayatın dışında kalınacağına, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına işarettir.

Kahve falında çıt çıt saç gördüyseniz:

  • İkili ilişkilerinizde diğer kişilerin sorunlarına veya yaşadıkları olaylara dikkatli yaklaşmanız gerekebilir.

Kahve falında çıt çıt saç görmek çok mutlu ve sevinçli olacağına, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına delalet eder.

Kahve falında saç kestirmek istemek birlikte çeşitli işlere girileceğine, onlar sayesinde moral bulacağına inanılır.

Kahve falında saçların ağardığını görmek sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, acılarını dindireceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına işaret eder.

Kahve falında saç rengini farklı görmek olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, zamanında çok sorun yaratacağı düşünülen bir çalışmanın daha büyük zararlara ve sıkıntılara neden olacağına delalet eder.

Kahve falında kardeşinin saçını kestirdiğini görmek mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine delalettir.

Kahve falında başkasının saçında böcek görmek kazancında artış olacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında istemeyerek saç kestirmek yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, genç kimselere eğitim vereceğine veya akademisyen olacağına alamet eder.

Kahve falında saçlarının kısa kesildiğini görmek buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına, daha fazla gelire kavuşacağına alamet eder.