Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında diş izi görmek

Kahve falında diş izi görmek çok büyük maddi zarara uğrayacağına, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, gönülsüzce bir yere gideceğinize, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, hayatının istediği gibi ilerleyeceğine, aksiliklerin yakayı bırakmayacağına alamet eder.

Kahve falında diş izi gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri kendi kendinize büyütüyorsunuz.

Kahve falında diş izi görmek yaşanan bir olaydan fazlasıyla etkilenmek yüzünden sosyal ilişkilerini askıya alacağına, imkânlarının çoğalacağına, hayat kalitesinin de yükseleceğine alamet eder.

Kahve falında yılan izleri görmek zora girmiş bir işin düze çıkacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine alamet eder.

Kahve falında ayak izi takip etmek temiz ve yeni bir sayfa açacağına, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına işaret eder.

Kahve falında vücutta yara izi görmek iş konusunda kısmetin açılacağına ve üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, kendine döneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sırtında iz görmek eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, huzur içinde yaşayacağına, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine delalet eder.

Kahve falında tırnak izi görmek hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına, içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dikiş izi görmek zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine işaret eder.

Kahve falında yüzünde yara izleri görmek sıkıntılarından kurtulacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine yorulmaktadır.