Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pirana görmek

Kahve falında pirana görmek ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, büyük bir maddi refaha kavuşacağına, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, aile hayatının kötüye gideceğine, böylece rahatsızlığından kurtulacağına, moralinin ve sağlığının da bozulacağına, emeklerinin yarıda kalacağına, onlarla artık hep bir arada olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında pirana gördüyseniz:

  • Sonunda, tekerleğin icadından beri ertelediğiniz belli bir konu hakkında karar verebilirsiniz ya da vermeniz gerekebilir.

Kahve falında pirana yakalamak hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve Allah yolunda yürüyeceğine rivayet eder.

Kahve falında ölü pirana görmek tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında pirana görmek büyük başarılar kazanılacağına, rakiplerine karşı da üstünlük kazanacağına delalettir.

Kahve falında pirana yemek hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pirana avlamak ancak fal sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine delalet eder.