Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında emanet görmek

Kahve falında emanet görmek işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine ancak bu dönemin epeyce uzaması üzerine iş ile ilgili olarak çeşitli yollara başvuru yapacağına, yaptığı çalışmaların boşa gideceğine, hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında emanet gördüyseniz:

  • Gereğinden fazla yemek yiyebilir ya da içki içebilirsiniz, fikirlerinizi abartılı şekilde sergileyebilir ya da tutabileceğinizden büyük sözler verebilirsiniz.

Kahve falında emanet para vermek halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına ve iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, destek istediği kişilerden destek alamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında emanet altın almak gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine yorulur.

Kahve falında emanet bebek kaybetmek mülk sahibi olacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında altın bilezik emanet almak uzun zamandan beri hazırlıklarını yaptığı bir işe girdikten sonra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, geçireceği bir kaza sonucu ufak bir sakatlanma yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında emanet bebek görmek bazen de rahat geçeceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık fal sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına işarettir.

Kahve falında bebek emanet almak kendisindeki bu değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına, ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında emaneti iade etmek kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölüye emanet vermek çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, aile düzeninde de bozulmalar yaşanacağına inanılır.