Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında etli patates görmek

Kahve falında etli patates görmek hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, bunların devlet kapılarından geçeceğine, zarara uğrayacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, maddi sorunlarının artacağına, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, mutlu olunacağına rivayet eder.

Kahve falında etli patates gördüyseniz:

  • İşiniz veya ev yaşantınızla ilgili sorumluluklarınızı veya verdiğiniz sözleri yerine getirmeden sosyal planlar yapmanız sıkıntı yaratabilir.

Kahve falında etli patates yemeği yemek aile üyelerinden veya kişinin kendisi ile ilgili sağlık sorunlarına yönelik haberler alınacağına, konfor ve lüks içinde yaşayacağına delalettir.

Kahve falında etli patates yemeği görmek bir sebeple bu kişinin çok sıkıntı çekeceğine, gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında patates ve et görmek eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında etli patates görmek makamından olacağına, sorunlar altında ezileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında etli patates yemeği pişirmek makbul olan mallara kavuşacağına, içine fesat düşeceğine işarettir.

Kahve falında etli patates yemek sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, iş konusunda bir ortaklık kuracağına yorulur.

Kahve falında iri patates görmek hastalığının düzeleceğine, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Kahve falında köfteli patates yemeği görmek zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına işaret etmektedir.