Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında geyik yavrusu yakalamak

Kahve falında geyik yavrusu yakalamak kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine, saygı göreceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, onların gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, arkasının daha sağlam hale geleceğine, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında geyik yavrusu yakalamak gördüyseniz:

  • Yakın zamanda belli bir ödül söz konusu olabilir.

Kahve falında geyik yavrusu yakalamak kendine olan güvenini kaybedeceğine, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine delalet eder.

Kahve falında geyik yakalamak hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, malına gelecek zarara inanılır.

Kahve falında geyik yavrusu görmek ona dört elle gönülden bağlanacağına, mallarının artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında geyik ve yavrusunu görmek pek çok olumlu gelişmelere, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine delalettir.

Kahve falında yavru geyik görmek sıkıntılarının kısa süreceğine, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, yeni projeler için kaynak elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tavşan yavrusu yakalamak onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına, fal sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine alamet eder.

Kahve falında ayı yavrusu yakalamak ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına, başarılı bir kişi olacağına alamet eder.

Kahve falında yavru köpek balığı yakalamak yakında hedefine ulaşacağına, mutsuzluğunu iş hayatına da yansıtacağına tabir olunur.