Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağzından diş çıktığını görmek

Kahve falında ağzından diş çıktığını görmek yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, manevi olarak da yıpranacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına, işlerin düşeceğine, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına, aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, zararların telafi edileceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Kahve falında ağzından diş çıktığını gördüyseniz:

  • İyi niyetli olsanız dahi, uzun süreli arkadaşlıklarınıza veya iş birliklerinize zarar vermek istemiyorsanız düşüncelerinizi kendinize saklamanızda fayda var.

Kahve falında ağzında diş çıktığını görmek kötü, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine inanılır.

Kahve falında ağzından diş çıktığını görmek mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, rızkın gittikçe azalacağına delalettir.

Kahve falında ağzından kırkayak çıktığını görmek iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ağzından duman çıktığını görmek cesaretinin yerine geleceğine, itibarın sarsılacağına alamet eder.

Kahve falında ağzından bağırsak çıktığını görmek gerçek dostluklarına odaklanacağına, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına işaret eder.

Kahve falında ağzından kıl çıktığını görmek moralinin, keyfinin kaçacağına, ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağzından ip çıktığını görmek aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, kariyerinde atılım yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağzından taş çıktığını görmek sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına yorulmaktadır.