Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ekşi elma toplamak

Kahve falında ekşi elma toplamak bunun da kendisi için hayırlı olacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına ve aynı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ekşi elma toplamak gördüyseniz:

  • Dışarıdan bir kişi başarmak istediğiniz konularda üzüntülere neden olabilir.

Kahve falında ekşi elma toplamak şansının yaver gideceğine, işlerinin açılacağına, duygularının ön plana çıkacağına işaret eder.

Kahve falında ekşi yeşil elma yemek kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil ekşi elma görmek çok istenen hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına delalettir.

Kahve falında ekşi yeşil elma görmek kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, verimin her geçen gün artacağına inanılır.

Kahve falında ekşi elma almak büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına işaret eder.

Kahve falında ekşi erik toplamak maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine ve çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına işaret eder.

Kahve falında ekşili köfte görmek kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ekşi dut yemek toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine rivayet eder.