Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sihirli değnek görmek

Kahve falında sihirli değnek görmek kendisinin ve ailesinin geleceğine, çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, kalbindeki kuşkulardan arınacağına, kişinin şifa bulacağına, sevilen birinin elinden tutmak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına, anne babaya müjde verileceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, büyük atılımlar yapılacağına işarettir.

Kahve falında sihirli değnek gördüyseniz:

  • Hemen hemen herşeyi dert edip, kendinizi üzme meylindesiniz.

Kahve falında sihirli değnek görmek yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına tabir olunur.

Kahve falında çoban değneği görmek öğrencilerin ders dışında zararlı alışkanlıklar edineceğine, yüzün güleceğine yorulur.

Kahve falında kol değneği görmek yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, eline büyük fırsatlar geçeceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz değnek görmek uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine ve falı kapatan kişinin çok sıkıntılı ve zor durumlara düşmesine ve kendi kendini yiyip bitirmesine sebep olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında uzun değnek görmek hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına alamet eder.

Kahve falında değnek tutmak herkesin rahat edeceğine, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine inanılır.

Kahve falında koltuk değnekli adam görmek sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına rivayet eder.

Kahve falında koltuk değneği görmek ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine alamet eder.