Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erkeğin elini sıkmak

Kahve falında erkeğin elini sıkmak başarılarının düşeceğine, rahat ettim derken çok sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, mahsullerin fazlalaşacağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, kötü duygularından arınacağına, başarılarının eksilmeyeceğine, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine delalet eder.

Kahve falında erkeğin elini sıkmak gördüyseniz:

  • İşinizi ilgilendiren yenilikler söz konusu olabilir.

Kahve falında bir erkeğin elini sıkmak hal, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine inanılır.

Kahve falında erkeğin elini sıkmak iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında düşmanının elini sıkmak kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cumhurbaşkanının elini sıkmak orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birinin elini sıkmak attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına imza atacağına, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına rivayet eder.

Kahve falında sevdiğinin elini sıkmak kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başbakanın elini sıkmak yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına ve sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine yorulur.

Kahve falında devlet adamının elini sıkmak yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına işaret eder.