Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendinden küçük biriyle evlendiğini görmek

Kahve falında kendinden küçük biriyle evlendiğini görmek ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, moralinin, keyfinin kaçacağına, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kendinden küçük biriyle evlendiğini gördüyseniz:

  • Yorulmak bilmeden bir çok önemli işi başarabilirsiniz.

Kahve falında kendinden küçük biriyle evlenmek ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine yorulur.

Kahve falında kendinden küçük bir erkekle evlenmek esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, çok sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kendinden küçükle evlenmek sorunların ortadan kaldırılacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına işaret eder.

Kahve falında kendinden küçük biriyle evlendiğini görmek yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına, helal kazanç elde edileceğine, bol nimete kavuşulacağına işarettir.

Kahve falında kendinden yaşça küçük biriyle evlenmek ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kendinden küçük sevgili görmek yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kendinden küçük biriyle nişanlanmak kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine, ekonomik kayıpların sürekli artacağına yorulur.

Kahve falında kendinden küçük birinin elini öpmek kötü giden işlerin düzeleceğine, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına işaret etmektedir.