Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah dişi köpek görmek

Kahve falında siyah dişi köpek görmek düştüğü zor durumdan kurtulacağına, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, çok rahat bir şekilde çalışacağına, çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah dişi köpek gördüyseniz:

  • Esnek olmanızda fayda var.

Kahve falında dişi siyah köpek görmek evine haciz geleceğine, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında siyah dişi köpek görmek Allah’ın yolundan gideceğine, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Kahve falında dişi beyaz köpek görmek maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine, bankadaki hesaplarının da kabaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında köpeğin dişi görmek zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, mallarının ve kazancının çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında köpek dişini çektiğini görmek geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına delalettir.

Kahve falında köpek dişinin döküldüğünü görmek her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında köpek dişinin çıktığını görmek işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine ve çok zarar görülecek durumlar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında beyaz dişi köpek görmek daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, adının tüm dünyaya yayılacağına delalet etmektedir.