Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında araba süren kadın görmek

Kahve falında araba süren kadın görmek beklentilerine ulaşacağına, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, baş ağrısı, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına, aralarında bir konuşma geçeceğine, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, donanımlı kılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında araba süren kadın gördüyseniz:

  • Bazı kişiler bazı hareketlerinin nedenlerine zemin hazırlamak veya kendi çıkarları için kullanmak adına gerçekleri çarpıtabilirler.

Kahve falında araba süren kadın görmek atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına, sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında araba sürememek ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, maddi açıdan çok zorlanılacağına işaret eder.

Kahve falında anneyi araba sürerken görmek kötü kişilerle aynı mekânda bulunmak zorunda kalacağına, kötü günlerin izlerini silmeyi başaracağına işarettir.

Kahve falında araba sürerken birine çarpmak daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına, eğer hayatı zaten yolunda gidiyor ve olumlu şekilde sürüyorsa bundan sonrasında da sıkıntıya ve zorluğa düşmeyeceğine işarettir.

Kahve falında araba sürerken polise yakalanmak enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında birini araba sürerken görmek ihanete uğrayacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında eşini araba sürerken görmek Allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine bu sayede rahat nefes alacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında annemi araba sürerken görmek kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına tabir olunur.