Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yengeyi görmek

Kahve falında yengeyi görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni birşeyler öğreneceğine, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına delalettir.

Kahve falında yengeyi gördüyseniz:

  • Karşılaştığınız konuların ne derece riskli olduklarını düşünmeden hemen atılmak cesaretine sahipsiniz.

Kahve falında yenge ve dayı görmek iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzeltmeye çalışacağına, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine yorulur.

Kahve falında yen bir işe girmek kimseyle konuşmayacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine işarettir.

Kahve falında ölmüş yenge görmek onların gerçek yüzüyle karşılaşacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında yengeyle konuşmak kazancının tükenmeyeceğine, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine alamet eder.

Kahve falında yengeyle kavga etmek kendine olan öz güvenini kaybedeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yenı kıyafet görmek önünü göremez olacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yenmiş elma görmek kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında yengesini öpmek hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine delalet eder.