Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yonca görmek

Kahve falında yonca görmek bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, hayırlı olarak başlayan bir çalışmanın kötü bir şekilde ve geride yüklü miktarda borç bırakarak biteceğine, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, kötü gününü de paylaşacağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, düşünmeden hareket edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yonca gördüyseniz:

  • İlerlemenizi durdurmak zor olacak gibi görünüyor.

Kahve falında yonca yaprağı görmek kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, sonu hayırlı olacak bir izdivaca delalet etmektedir.

Kahve falında yonca kesmek çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında dört yapraklı yonca bulmak iş hayatında rahat edileceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, işlerin düzene gireceğine, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Kahve falında yonca yüzük görmek kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında altın yonca kolye görmek borçlarının kalmayacağına, hayatının kolaylaşacağına, rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine alamet eder.

Kahve falında yonca samanı görmek ilerleyemeyeceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine tabir olunur.

Kahve falında yonca tarlası görmek dost ve akrabaların şaşırtılacağına, büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine rivayet eder.

Kahve falında üç yapraklı yonca görmek yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına yorulur.