Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah bornoz görmek

Kahve falında siyah bornoz görmek atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılmasını sağlayacağına, ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, ekmeğinin çoğalacağına, sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, doyasıya hasret gidereceğine, bol muhabbette olacağına, yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında siyah bornoz gördüyseniz:

  • Ne kadar olumlu tutum içerisinde olursanız, diğerleri size karşı o kadar olumlu tutum gerçekleştirebilirler ya da isteklerinizi siz iletmeden dahi çözebilirler.

Kahve falında siyah bornoz giymek çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah bornoz görmek yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, yenileceğine, şifa bulacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bornoz yıkamak onlarla birlikte hareket edeceğine, çektiği zorlukların biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz bornoz görmek herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bornozlu olduğunu görmek tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında sarı bornoz görmek kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, sebepsiz yere bir arkadaşla tartışılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi bornoz giymek sıkıntılarından kurtulacağına, ancak hiç beklemediği bir anda karşısına çıkabilecek bir olaya karşı çok dikkatli olması gerektiğine, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine, daha rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Kahve falında başkasını bornozlu görmek etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına rivayet etmektedir.