Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tavşana görmek

Kahve falında tavşana görmek yükseleceğine, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tavşana gördüyseniz:

  • Başkalarına güvenerek değil kendinize güvenerek hareket etmelisiniz.

Kahve falında tavşanı kesmek zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, sorunlarının tamamen biteceğine ve dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında erkek tavşan görmek hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında dev tavşan görmek kazançlı işlere girileceğine, başarılı işlere imza atılacağına işarettir.

Kahve falında tavşan vurduğunu görmek azmiyle takdir topladığı gibi, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tavşan yavrusu görmek çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, devlet kapısından bir yardım alacağınıza inanılır.

Kahve falında tavşanın uçtuğunu görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, hafifleyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında tavşan öldüğünü görmek onlarla ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, çok mutlu günler geçireceğine delalettir.

Kahve falında tavşana yemek yedirmek herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, fal sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine işarettir.