Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında insan pisliğine bulaşmak

Kahve falında insan pisliğine bulaşmak maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, kazancının bol olacağına, Kuran hafızı olmaya yorumlanan fal, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, fal sahibinin bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine, ağlayacağına, strese gireceğine, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında insan pisliğine bulaşmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda alışılmadık durumlar oluşabilir.

Kahve falında insan pisliğine bulaşmak bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine işarettir.

Kahve falında pisliğe bulaşmak fal sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında hayvan pisliğine bulaşmak tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına işaret eder.

Kahve falında tuvalet pisliğine bulaşmak gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında insan dışkısına bulaşmak bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, borca batacağına, geçim derdi çekeceğine alamet eder.

Kahve falında hastalık bulaşmak insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, itibar edineceğine, fal sahibinin gönlünün feraha ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında boka bulaşmak problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, büyük kayıplara uğrayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ayağı boka bulaşmak çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına tabir olunur.