Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sarı su görmek

Kahve falında sarı su görmek amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, zenginliğe kavuşacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, kısa süre içinde işten çıkılacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, ekmeğinin azalmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sarı su gördüyseniz:

  • Çok fazla şey üstlenmek veya gereğinden fazla işle uğraşma ihtiyacı duymak sakıncalı olabilir.

Kahve falında sarı çamurlu su görmek işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sürekli, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sarı su görmek uğranılan zararların telafi edileceğine, hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına inanılır.

Kahve falında suyun içinde sarı yılan görmek kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine yorulur.

Kahve falında sarı su kusmak hayırlı haberler alacağına, güzel günlere kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında sarı renkli su görmek yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına delalet eder.

Kahve falında sarı su içmek kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında sarı bulanık su görmek gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve çok huzurlu bir hayata sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sarı renkte su görmek sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına rivayet eder.