Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında masada görmek

Kahve falında masada görmek kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine, kendisini iyi hissedeceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ne kadar uğraşsa da bir türlü işin içinden çıkamayacağına, kısa bir süre içinde işlerin zorlaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında masada gördüyseniz:

  • Bazı şeylerin eksikliğini çekiyorsanız, o şeyler doğrultusunda hareket etmelisiniz.

Kahve falında başbakanla masada oturmak başarılı bir kişi olacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, bilgilerle donanacağına işaret eder.

Kahve falında masada çiçek görmek kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, işsizin iş bulacağına delalettir.

Kahve falında işyerinde masada oturmak sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, haram yollardan mal sahibi olunacağına inanılır.

Kahve falında masada yemek sonunda her şey düzene girdi ve kötüler yenildi denildiği bir sırada daha büyük zorluklarla yüzleşileceğine, ancak daha sonra sorunların aşılacağına delalettir.

Kahve falında masada uyumak hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aradığı kişiyi bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında masadan düşmek çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, daha iyi mağazalardan giyineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında büyük masada oturmak sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında masada yemek yemek para kazanmaya başlayacağına, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına ve ortaya konulan projeler sayesinde katbekat fazla kazanç elde edileceğine tabir olunur.