Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dişini görmek

Kahve falında dişini görmek psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, genç kimselere eğitim vereceğine veya akademisyen olacağına, eğer sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, uzun süreden beri üzerinde kafa yorulan ve dirsek çürütülen projelerin askıya alınacağına, eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına yorulur.

Kahve falında dişini gördüyseniz:

  • Dost olarak kabul ettiğiniz birisinin kendi çıkarı söz konusu olunca size karşı tavır aldığını görerek üzülebilirsiniz.

Kahve falında dişi çekmek sıkıntılarının daha da artacağına, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına yorulur.

Kahve falında köpek dişi çektirmek hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına, afiyette giden düzeninden olacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine delalettir.

Kahve falında dişi keklik görmek herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının dişini beyaz görmek rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, ortak işlere gireceğine fakat bu insanların kendisini yarı yolda bırakacağına yorulur.

Kahve falında kendi dişini bembeyaz görmek iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, bu sayede işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine işarettir.

Kahve falında dişini çıkardığını görmek maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sevinçli haberler alınacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dişinin eksik olduğunu görmek iyi haberler alınacağına, birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına delalettir.

Kahve falında arka azı dişi görmek sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına işarettir.