Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında annesinin bebek emzirdiğini görmek

Kahve falında annesinin bebek emzirdiğini görmek kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, yapmaktan hoşlandıklarından artık tat alamaz olacağına, saygınlık göreceğine, uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına, iyi niyetle ses çıkarmayan fal sahibinin bu durumdan hoşnut olmayarak yöneticileriyle görüşeceğine, büyük mutluluklar yaşayacağına delalettir.

Kahve falında annesinin bebek emzirdiğini gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin bazı konulardaki anlaşmalara, verilen sözlere ya da maddi konulara bakışı farklı olabilir.

Kahve falında anne olmak ve bebek emzirmek herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına, fal sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine delalettir.

Kahve falında annesiz bebek emzirmek insanlar tarafından tanınacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına delalet eder.

Kahve falında annesi olmayan bebeği emzirmek daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aydınlanacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında anne olmak bebek emzirmek eline haram para geçeceğine, bereket ve huzur getireceğine yorulur.

Kahve falında annenin bebeğini emzirdiğini görmek mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına inanılır.

Kahve falında annemin bebek emzirdiğini görmek arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında annesinin bebek emzirdiğini görmek neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine işarettir.

Kahve falında annesini emzirmek maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, güçten ve takatten düşeceğine işarettir.