Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pembe balina görmek

Kahve falında pembe balina görmek yeni iş teklifleri alacağına, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına, en büyük acılarının dineceğine, sorunlu bir hayat yaşayacağına ve zarar edeceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında pembe balina gördüyseniz:

  • Çok fazla üzülmeyin.

Kahve falında pembe balina görmek kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, uğradığı zararları telafi edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz balina sevmek kişinin sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, maddi gücünün artacağına rivayet eder.

Kahve falında balina öldürmek eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına ve büyük ruhsal sorunlar yaşayabileceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına rivayet eder.

Kahve falında havuzda yüzen balina görmek atılan adımların ferahlığa çıkacağına, işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına işaret eder.

Kahve falında ölü balina görmek gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine işarettir.

Kahve falında küçük balina görmek zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, bol kazanç elde edeceğine, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında balık balina görmek attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine yorulur.

Kahve falında balina ve deniz görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine ve eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına yorulmaktadır.