Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çekyat görmek

Kahve falında çekyat görmek hainlik yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, verimli olacak işler yapacağına, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine rivayet eder.

Kahve falında çekyat gördüyseniz:

  • Yatırımlarınızı, anlaşmalarınızı veya yaşam standartlarınızı geliştirmenizi sağlayabilecek her şeyi gözden geçirmelisiniz.

Kahve falında çekyat görmek fal sahibinin şanssızlık yaşayacağına, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına yorulur.

Kahve falında kırmızı çekyat görmek ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında kırık çekyat görmek çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, ondan mümkün mertebe en doğru şekilde faydalanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çekyat örtüsü görmek yükseldikçe yükseleceğine, başarıya ve zafere doymayacağına, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında çekyat satın almak manevi rahatlamaya erileceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çekyatta yatmak çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına rivayet eder.

Kahve falında çekyat satmak rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında çekyatta oturmak büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine ve iş hayatında daha büyük adımlar atmak için çok büyük bir özgüvene kavuşulacağına yorulur.